Перейти до вмісту

DS101-S-SC-30

Ціна за запитом
Промисловий комутатор Ethernet, 1x10/100Base-TX, 1 SC Singlemode 30KM, 10..60VDC, -40..75 C Робоча температура

Ethernet

10/100 Мбіт/с 1
Тип 10/100 Мбіт/с SC

клітковина

Тип оптоволокна одномодовий
Довжина хвилі RX/TX 1310 нм

Перемикач властивостей

Розмір буфера пакетів 128 кбіт

Підтримувані протоколи

Стандарт IEEE IEEE 802.3 для 10BaseT, IEEE 802.3x для керування потоком, IEEE 802.3u для 100BaseT(X)

Будівництво

Конструкція шасі Металевий шасі
Рівень захисту шасі IP40

Розміри та вага

Ширина 30 мм
Глибина 81,7 мм
Висота 70,5 мм

Стандарти та сертифікати

EMI FCC, частина 15, підрозділ B, клас A, CISPR 22, клас
EMS EN 50121-4, IEC 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-4-4, EN 61000-4-5, EN 61000-4-6, EN 61000-4-8, EN 61000- 6-2, EN 61000-6-4
Вільне падіння IEC 60068-2-32
Вібрація та удари IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-27