Перейти до вмісту

DS105A-S-SC-30

Ціна за запитом
Промисловий комутатор Ethernet, 4x10/100Base-TX, 1x100Base-FX, 2 SC Singlemode 30KM, 10..60VDC, -40..75 C Робоча температура

Ethernet

10/100 Мбіт/с 5

клітковина

Тип оптоволокна одномодовий
Довжина хвилі RX/TX 1310 нм

Перемикач властивостей

Розмір таблиці MAC 1000
Розмір буфера пакетів 448 кбіт

Підтримувані протоколи

Стандарт IEEE IEEE 802.1P для класу обслуговування, IEEE 802.1Q для тегування VLAN, IEEE 802.3 для 10BaseT, IEEE 802.3u для 100BaseT(X) і 100BaseFX, IEEE 802.3x для керування потоком

Будівництво

Конструкція шасі Металевий шасі
Рівень захисту шасі IP30

Розміри та вага

Ширина 32 мм
Глибина 82 мм
Висота 103 мм

Стандарти та сертифікати

EMI FCC, частина 15, підрозділ B, клас A, CISPR 22, клас
EMS EN 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-4-4, EN 61000-4-5, EN 61000-4-6, EN 61000-4-8, EN 61000-6-2, EN 61000-6-4