Перейти до вмісту

DS108-MM-SC-2

Ціна за запитом
Промисловий комутатор Ethernet, 6x10/100Base-TX, 2x100Base-FX, 2 SC Multimode 2KM, 10..60VDC, -40..75 C Робоча температура

Ethernet

10/100 Мбіт/с 6
SFP Fast Ethernet 100 Мбіт/с 2

клітковина

Тип оптоволокна багаторежимний
Довжина хвилі RX/TX 1310 нм

Перемикач властивостей

Розмір таблиці MAC 1000
Розмір буфера пакетів 448 кбіт

Підтримувані протоколи

Стандарт IEEE IEEE 802.1P для класу обслуговування, IEEE 802.3 для 10BaseT, IEEE 802.3x для керування потоком, IEEE 802.3az для енергоефективного Ethernet, IEEE 802.3u для 100BaseT(X)

Будівництво

Конструкція шасі Металевий шасі
Рівень захисту шасі IP30

Розміри та вага

Ширина 100 мм
Глибина 40 мм
Висота 145 мм

Стандарти та сертифікати

EMI FCC, частина 15, підрозділ B, клас A, CISPR 22, клас
EMS EN 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-4-4, EN 61000-4-5, EN 61000-4-6, EN 61000-4-8, EN 61000-6-2, EN 61000-6-4