Перейти до вмісту

DS410L-SS-SC-40

Ціна за запитом
Промисловий комутатор Ethernet, 8x100/1000Base-T, 2 GSC Singlemode 40KM, COM, 1xDO, 1xDI, L2 Managed, eRSTP, 10..60VDC, -40..75 C Робоча температура

Ethernet

10/100 Мбіт/с 8

клітковина

Тип оптоволокна одномодовий

Перемикач властивостей

Розмір таблиці MAC 4000
Розмір буфера пакетів 1,75 кбіт

Підтримувані протоколи

Стандарт IEEE IEEE 802.1ad для тегування Q-in-Q, IEEE 802.1D-2004 для протоколу Spanning Tree, IEEE 802.1P для класу обслуговування, IEEE 802.1Q для тегування VLAN, IEEE 802.1X для автентифікації, IEEE 802.3 для 10BaseT, IEEE 802.3ab для 1000BaseT(X), IEEE 802.3u для 100BaseT(X) і 100BaseFX, IEEE 802.3x для керування потоком, IEEE 802.3z для 1000BaseSX/LX/LHX/ZX

Цифровий вхід

Загальна кількість каналів цифрового входу 1

Цифровий вихід

Загальна кількість каналів цифрового виведення 1

Будівництво

Конструкція шасі Металевий шасі
Монтажна конфігурація Кріплення на DIN-рейку
Рівень захисту шасі IP30

Розміри та вага

Ширина 65 мм
Глибина 120 мм
Висота 155 мм

Стандарти та сертифікати

EMI FCC, частина 15, підрозділ B, клас A, CISPR 22, клас
EMS EN 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-4-4, EN 61000-4-5, EN 61000-4-6, EN 61000-4-8, EN 61000-6-2, EN 61000-6-4